Ģimenes diena „Krāsas dabā”

16.10.2024.
Ģimenes diena „Krāsas dabā”
Foto - LNDM arhīvs
Notikuma laiks
26.10.2024.
10.0015.00
Notikums paredzēts

No septembra līdz aprīlim katra mēneša pēdējā sestdienā muzejā notiek ģimenēm ar bērniem veltīts pasākums Ģimenes diena. Pasākuma dalībnieki muzeja ekspozīcijās un izstādēs gan patstāvīgi, gan kopā ar muzeja speciālistiem pilda uzdevumus īpaši sagatavotā grāmatiņā un tiek iesaistīti citās izglītojošās aktivitātēs. Ik mēnesi Ģimenes diena veltīta kādam aktuālam dabas tematam.

Oktobrī pētīsim krāsu minerālus un pigmentus, kas nosaka koku lapu zaļo krāsu vasarā un toņu maiņu rudenī. Mēģināsim izprast, par ko liecina dzīvnieku apmatojuma krāsas un kā tās palīdz pielāgoties dzīves videi. Varēs noskaidrot, vai arī sēnes var izmantot krāsu ieguvei, un mācīties kukaiņu nosaukumus, patstāvīgi ekspozīcijā meklējot tos pēc ārējā skeleta krāsām.

Ģimenes diena „Krāsas dabā” 26.10.2024. 10.00–15.00.

Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00 (uzdevumu grāmatiņas būs pieejamas līdz plkst. 14.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Dalības maksa: muzeja biļete + uzdevumu grāmatiņa 3,00 € (iegādājoties vairākas grāmatiņas, katra nākamā – 2,00 €).

Muzeja ieejas biļete:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Biļetes var iegādāties muzeja kasē.

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi, kā arī personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par ieejas biļešu atlaidēm šeit.